Ludvík Hradilek: Základní škola bez učitelů, známek i tříd. Vítejte ve ScioŠkole – fotoreportáž

čtvrtek 28. ledna 2016 ·

Co se mají učit naše děti? Jak uspět v rychle se měnícím světě? Jak je připravit na povolání, která ještě ani neexistují? V nové škole na pražském sídlišti to dělají jinak než většina škol. Nepotřebují učitele, známky ani třídy.


Celý článek v Učitelských listech

3 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
28. ledna 2016 v 20:00  

Nedelala jsem si iluze o sborovne, tahle mne dost zaskocila. Je mozne, ze vzdelavani modernim sciozpusobem usnadnuje kavovar a mikrovlnka v ucebne a prima je zajisteni hygieny bezejmennym psem z projektu PES. Ano, nevidim zadna pozitiva. Ale dekuji za moznost nahlednout za lesklou fasadu frází.

tyrjir řekl(a)...
28. ledna 2016 v 23:36  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
tyrjir řekl(a)...
28. ledna 2016 v 23:41  

Unikátní soukromý experiment a tvrdá realita běžných škol

Unikátní Scioškole tleskám.
Diletantství v ministerské péči o běžné školy se řehtám.
Nebude-li se Česko starat o běžné školy lépe,
Na čelo si zaťuká i Vyskoč Pepe...

J. Týř :))))))

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.