Přečtěte si: Město chce peníze na inkluzi

čtvrtek 28. ledna 2016 ·

O dotaci z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání bude žádat město Ústí nad Labem. Chce získat částku 30 milionů korun na projekt Podpora inkluzivního vzdělávání.


Z článku Karla Rouče v Ústecký.Deník.cz vybíráme:

Do projektu byly zařazeny tři základní školy Hlavní, Anežky České a Stříbrnická. Projekt je reakcí na změnu školského zákona, která rozšiřuje možnosti inkluzivního vzdělávání v základních školách.

„Máme na čtyřicet žáků, kteří se kvůli handicapu, ale i z jiných důvodů učí podle individuálního plánu. A počítáme s tím, že by zájem o výuku u nás mohli mít i rodiče dalších dětí, které potřebují zvýšenou péči. Podaří-li se peníze získat, chtěli bychom je využít na asistenty, školení pedagogů, a také na nákup vzdělávacích pomůcek a dalšího zařízení," uvedl Michal Ševcovic, ředitel ZŠ Stříbrnická.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.