NÚV: Absolventi středních škol a trh práce

úterý 24. listopadu 2015 ·

NÚV vydal tři nové publikace, které pomohou uchazečům o studium na střední škole zorientovat se v nabídce škol a vybrat si správný obor, a to v oblastech dopravy a spojů, zdravotnictví, pedagogiky a sociální péče.


Na jednom místě naleznete všechny důležité informace z těchto oblastí:

  • nově přijatí žáci a absolventi škol
  • nezaměstnanost absolventů škol na trhu práce
  • přechod absolventů škol na vysoké a vyšší odborné školy
  • shoda vzdělání a zaměstnání u absolventů
  • pohled absolventů škol na své uplatnění v oboru
  • potřeby a názory zaměstnavatelů na připravenost absolventů škol
  • trh práce a zaměstnanost v ČR a EU

Publikace a mnoho dalších informací najdete na www.infoabsolvent.cz.

Publikace ke stažení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.