Video: Originální vyučovací hodina o lidském těle

neděle 18. října 2015 ·

Učitelka biologie Debby Heerkens ze školy Groene Hart Rijnwoude v Nizozemsku přišla s opravdu originálním způsobem demonstrace umístění kostí, svalů a orgánů v lidském těle.

3 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
18. října 2015 v 11:39  

Jiný dav, jiný mrav. Vzpomínám si, jak jsem před lety pro vyšší účinnost ukazoval na lavici žákům žádoucí vytočení levé paty při českém národním kolovém tanci. Jakkoli taneční gramotnost považuji za významný předpoklad pro zdárný kariérní růst, nesetkalo se to s velkým pochopením. Možná jsem měl žákům raději předvést, jak se při budování kariéry leze šéfovi do zadku. V tomto směru ovšem posloužit nemohu.

Jana Karvaiová řekl(a)...
18. října 2015 v 18:00  

No kdybych se tam svlíkla já, byl by to pro děti opravdu nezapomenutelný zážitek.možná i traumatizující. Taková škola života - fáze života někde mezi mládím a rakví.

Nicka Pytlik řekl(a)...
18. října 2015 v 18:45  

Tak to by se, paní Karvainová, mohla zadařit přednáška v akademii třetího věku. Úspěch zaručen.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.