Studio 6: Comenia Script – 5 let ve školách

úterý 20. října 2015 ·

Autorka písma Comenia Script Radana Lencová s učitelkou Janou Valentovou ve vysílání ČT24 ve Studiu 6.Záznam na iVysílání

2 komentářů:

krtek řekl(a)...
20. října 2015 v 19:50  

Takže po pěti letech 5 % škol učí Comenia Script. Zbývá jen 95 let, je to dobré, toho se nedožiji.

Jiri Janecek řekl(a)...
21. října 2015 v 8:23  

Kdyz se CS zavadelo, narazil jsem na argument, ze deti, kdyz pisou vazanym pismem, v jistem veku zacnou psat necitelne (narozdil od CS)...
Nevim, mozna to byl ojedinely blabol, ale tak za dalsi dva tri roky by bylo dobre to vyhodnotit...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.