Česká školní inspekce představila ředitelům škol závěrečné výstupy projektu NIQES

čtvrtek 22. října 2015 ·

V rámci závěrečného kola pravidelných regionálních informačních setkání s vedoucími pedagogickými pracovníky mateřských, základních i středních škol představila Česká školní inspekce stěžejní výstupy projektu Národní systém inspekčního hodnocení vzdělávací soustavy v České republice (NIQES), jehož realizace bude k 31. října 2015 ukončena.


Ve dnech od 16. září 2015 do 21. října 2015 navštívili zástupci České školní inspekce všechna krajská města České republiky a celkově více než dvěma tisícům ředitelů a zástupců ředitelů různých druhů škol podrobně představili model tzv. kvalitní školy a na něj navázaná kritéria hodnocení podmínek, průběhu a výsledků vzdělávání, metody, postupy a nástroje pro hodnocení míry podpory a dosažené úrovně ve vybraných gramotnostech i parametry a využitelnost informačních systémů InspIS DATA, InspIS ŠVP, InspIS SET, InspIS PORTÁL, InspIS E-LEARNING nebo InspIS HELPDESK. Součástí regionálních setkání byly také informace o metodických příručkách, vzdělávacích akcích a dalších podpůrných aktivitách, které Česká školní inspekce v uplynulém období realizovala a které bude realizovat i v období následujícím po skončení realizace projektu NIQES.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.