Jaromír Slavíček: Poslání učitele

úterý 1. září 2015 ·

Tento článek napsal jeden z našich dříve narozených kolegů v roce 2012. Možná vám bude připadat hodně exaltovaný. V poslední – racionální – době se nám toto pojetí povolání učitele někam vytratilo. Jako bychom se za něj styděli. Nebo už dnes nic z toho neplatí? Přesto je učitel tím nejdůležitějším činitelem pro úspěch každého žáka. Máme o tom data – výzkumy to ověřily.


Celý článek v Učitelských listech

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
3. září 2015 v 22:12  

Článek je dobrá lekce z etiky výchovy. Pane učiteli potěšil jste mne, určitě Vás budu citovat.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.