MŠMT: Výzva č. 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání v prioritní ose 3 OP VVV

úterý 25. srpna 2015 ·

Řídicí orgán OP VVV vyhlašuje výzvu č. 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání v prioritní ose 3 OP VVV. Inkluzívní vzdělávání a rovný přístup je součástí tzv. akce KLIMA, která je soustavou aktivit jdoucích napříč všemi specifickými cíli Prioritní osy 3 OP VVV. KLIMA je akronym shrnující podstatné složky kvality škol - Kultura učení, Leadership, Inkluze, Metodická podpora učitele (Mentoring), Aktivizující formy učení. Posláním akce KLIMA je úspěch pro každé dítě.


Text_vyzvy_Inkluzivni_vzdelavani.pdf (425kB PDF)

Priloha_c_1_metodicky_vyklad.pdf (409kB PDF)

Priloha_c_2_Hodnotici_kriteria.pdf (139kB PDF)

Specificka_pravidla_PaZ_Inkluze.pdf (1MB PDF)
1 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
25. srpna 2015 21:12  

Moc pěkné je to. Jen furt nechápu jak chcete kočující cílové skupině zabránit, aby Vám z té inkluzované a podpořené čobološkoly po týdnu neodkočovala. (hned potom co z ní odejdou bledé tváře).
Ale proč se těch 700 melounů aspoň nepokusit.
Jo apropo, kdy budou kvóty jako třeba jeden Rom a dva ilegální migranti do každé rodiny!!!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.