Události, komentáře ČT24: Nová ministryně školství

sobota 6. června 2015 ·

Ministryní školství se stane náměstkyně ministra pro legislativu a  lidská práva Kateřina Valachová. Na Pražském Hradě ji jako kandidátku představil premiér Sobotka. Prezident Zeman s ní ještě před jmenováním chce probrat priority resortu. Zároveň na přání předsedy vlády odvolal dosavadního ministra Marcela Chládka. Kde udělal bývalý ministr chybu? Zvládne Kateřina Valachová novou roli? A jaké změny školství hlavně potřebuje? Odpoví bývalí ministři školství Jan Sokol a Josef Dobeš. Analýzu doplní firemní sociolog a mediální poradce Vojtěch Bednář.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.