Přímý přenos: O digitálních technologiích ve škole jinak - den druhý

středa 10. června 2015 ·

9. a 10. června 2015 vždy od 8 hodin proběhne online přenos z konference O digitálních technologiích ve škole jinak.Diskusní panel Kam s ICT směřujeme?


Karel Moric, Ondřej Neumajer, Petra Pitelková, Jakub Rumler, Lenka Skýbová, Jaroslav Šindler, Janek Wagner Panelisté budou diskutovat k dále uvedeným tématům.


DP Vize kam se může inovace výuky s využitím ICT ubírat

Petra Pitelková, BOXED

http://www.boxed.cz

DP Co nového z dílny Microsoft přichází do škol?

Jaroslav Šindler, Microsoft

http://www.partnerivevzdelavani.cz

DP A co bude dál?

Lenka Skýbová, ZŠ Vřesina

http://avs.vyuka.info


10:30 a 13:15 workshopy

WS1 Google Apps zlepší a zdokonalí i vaši školu! I.
WS1 Google Apps zlepší a zdokonalí i vaši školu! II.

2 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
10. června 2015 v 11:58  

No na chvíli jsem to spustil, ale zrovna mě vyděsilo tvrzení, že se nemáme učit prezentaci v čemsi vytvořit, ale říct dětem v něčem to vytvořte. Hlavně ne ten hrozný příšerný program PowerPoint, to nesmíte ani vyslovit.
A tak pán ukáže prezentaci v Google, která promítá obrázky jeden za druhým v nějakém rádoby zajímavém přechodu. Jestli pak někdy pán viděl opravdovou výukovou multimediální prezentaci, třeba s tlačítky, odkazy, animacemi dějů, zvukem, vloženým videem a podobně?

Nicka Pytlik řekl(a)...
10. června 2015 v 12:39  

Jestli pak někdy pán viděl opravdovou výukovou multimediální prezentaci

Jestlipak jste si, pane Nutzi, přečetl pozorně titulek?
"O digitálních technologiích ve škole JINAK"

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.