Festival dětských knih pokračuje

pondělí 8. června 2015 ·


Tento týden nabízíme speciální slevu 25 % na všechny knihy nakladatelství Albatros a navíc rozdáváme 210 dětských knih ZDARMA pro nejrychlejší zákazníky s nákupem nad 300 Kč.

Nakupte u nás jakékoliv knihy nad 300 Kč a vyberte si ihned svůj knižní dárek od Albatros Media na www.albatrosmedia.cz/darkomat.

Dětské knihy za nejlepší cenu přímo od vydavatele najdete vždy na Albatrosmedia.cz - v červnu navíc s knižním dárkem ZDARMA při nákupu nad 300 Kč!

Akce kniha zdarma platí pouze na objednávky nad 300 Kč přijaté v termínu 1. 6. - 25. 6. 2015 v e-shopech Albatros Media a.s. Dárky je možné vybírat do 28. 6. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.