Český rozhlas: Jak to vidíte? O čem vypovídá maturita?

středa 17. června 2015 ·

V pořadu Jak to vidíte? Českého rozhlasu na stanici Dvojka byl 10. června 2015 hostem Miroslav Hřebecký, odborný konzultant EDUin. Moderovala Karolína Koubová.2 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
17. června 2015 v 9:42  

No výborně, EDUinu chybí v testech hádanky a rébusy.... To je tedy materiál

Nicka Pytlik řekl(a)...
17. června 2015 v 11:10  

Další konzultant? Kolik jich tam ještě mají?
Kdo to všechno platí?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.