12. 5.: Besedy na Beránku: Ondřej Šteffl

pondělí 11. května 2015 ·

Přednáška a diskuze s jednou z nejprovokativnějších osobností českého vzdělávání, Ondřejem Štefflem, o tom, jak přistupovat k vzdělávání dětí, o škole, o dětech a době, ve které žijeme.


KDE: ZŠ Montessori na Beránku, Pertoldova 3373/51, Praha-4
KDY: úterý 12.5., 17:30 - 20:00

Očekáváme velký zájem a protože kapacita matematické místnosti v přízemí Monte (kde se sejdeme) je omezená, je nutná registrace.

Pokud přijdete, zaregistrujte se zde: http://goo.gl/VQ3Vd5.

Beseda je otevřená i pro veřejnost mimo naši školu. Vstupné dobrovolné.

O smyslu besed se dočtete na blog.zsmontessori.net/clanek/besedy-na-beranku.

Pozvánka ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.