Webinář na téma Proč má být vzdělávání otevřené aneb Vyplatí se pracovat nahlas? dnes večer!

pondělí 9. března 2015 ·

24. PEPOUŠovo vlnobití V proběhne v pondělí 9. března 2015 od 20 do 21 hodin. Webinář Metodického portálu RVP.CZ je příspěvkem k prvnímu dni celosvětového Týdne otevřeného vzdělávání. Webinář bude obsahovat teoretickou část a praktickou, sestavenou z příkladů otevřeného vzdělávání z praxe našich škol prezentovaných učiteli. Na probíraná témata bude možné reagovat prostřednictvím diskuze.Jak se do vlnobití nyní zapojit, až nastane ta správná chvíle?

Užitečné odkazy:
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.