ČŠI: Metodická příručka pro učitele - InspIS PORTÁL

středa 11. března 2015 ·

InspIS PORTÁL – portál školy je webový portál, který bude školám umožňovat veřejně publikovat zvolené informace (vybavení školy, zaměření, zájmová činnost a jiné). Zároveň bude tyto informace poskytovat rodičům (respektive celé široké veřejnosti), kterým také umožní vyhledávat školy dle těchto publikovaných údajů. Systém školám dále nabídne intuitivní redakční systém pro vytvoření vlastní webové prezentace školy.


InspIS PORTÁL - metodická příručka pro učitele

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.