Zapojte se do projektu Cemach!

neděle 22. února 2015 ·

Projekt CEMACH je kreativní soutěž v poznávání moderního státu Izrael určená studentům středních a vysokých škol v České republice, Izraeli, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.


Hlavním cílem soutěže je seznámit studenty se současným Izraelem jako zemí zajímavou pro cestování, obchod, vzdělávání i kulturní obohacení. Soutěžící díky projektu získávají dovednosti užitečné pro další studium i pro život (například: samostatnost, komunikační dovednosti, vyhledávání informací).

Svá díla zpracovávají studenti středních, vyšších odborných škol a Univerzit III. věku ve třech disciplínách:

  • Literární disciplína
  • Výtvarná disciplína
  • Internetová disciplína

Pro studenty vysokých škol je určena

  • Technická disciplína

Partneři: Visegrádský fund, Ministerstvo školství ČR, Velvyslanectví státu Izrael, Mezinárodní křesťanské velvyslanectví ICEJ, Česko-izraelská smíšená obchodní komora, Památník Lidice.

Ceny

1. místo - 7x

Hlavní cenou je týdenní poznávací zájezd do Izraele za doprovodu vybraných pedagogů a průvodců v době letních prázdnin.

Zájezdu se zúčastní 7 soutěžících, z každé disciplíny minimálně dva, sedmý získává tzv. "Divokou kartu poroty".

2. místo - 4x iPad

3. místo - 5x čtečka Kindle

4. místo - 12x iPod Shuffle

5. - 10. místo - Další věcné ceny

Proč se zúčastnit soutěže?

ZNALOSTI: získáte vědomosti o jedné z klíčových zemí Blízkého východu a informace o státu velikostí srovnatelného s ČR, který dokáže díky podpoře vzdělávání a vědy významně přispět k lidskému poznání.

SAMOSTATNOST: zlepšíte svou schopnost samostatné práce s informačními zdroji i v anglickém jazyce.

KOMUNIKACE: osvojíte si základní praktické dovednosti komunikace na internetu a v dalších médiích.

ZÁBAVA: výherci soutěže pojedou na exkluzivní poznávací a zážitkový zájezd do Izraele v období letních prázdnin.

Další informace a kontakty na www.cemach.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.