Přečtěte si: Zákaz kávy pro studenty? Nesmysl, zákon obejdeme, zlobí se ředitelé škol

čtvrtek 26. února 2015 ·

Nesmyslné rozhodnutí, zákaz nad rámec pochopení, který nepřinese žádné prospěšné změny. Ředitelé vyšších odborných škol kritizují součást novely školského zákona, která vedle nezdravých potravin a nápojů zakazuje v prostorách škol také prodej kávy.


Z článku Michaely Rozšafné v Lidovky.cz vybíráme:

V prostorách liberecké vyšší odborné školy, kde se studenti vzdělávají v oboru počítačové systémy, mají automat na kávu umístěný před jídelnou, kam dochází také mimoškolní strávníci a senioři. „Nevím, zda a případně kdo to bude kontrolovat. Automat ale rušit nemíníme. V krajním případě si dokáži představit, že problém vyřešíme nějakou cedulkou, jako že automat není určen pro žáky školy,“ říká ředitel školy Josef Šorm.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.