Video:  Běžný den čtrnáctek

středa 7. ledna 2015 ·

Virál nebo reál?

3 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
7. ledna 2015 v 17:14  

Vypadá to spíše nahraně, ale mohu podotknout, že podobné rozhovory slyším v reálu na druhém stupni ZŠ .A opravdu se zdá, že dívky jsou horší jak ve vyjadřování,tak v kouření a dalších věcech. Ta emancipace se nám drobet zvrhla.

Nicka Pytlik řekl(a)...
7. ledna 2015 v 23:37  

Ta děvčata to nemají z vlastní hlavy. To už musela někde slyšet. Snad doma?
Jinak, podobné rozhovory můžeme zaznamenat už i v mateřských školkách. Jen ne tak sofistikované.

Unknown řekl(a)...
8. ledna 2015 v 9:55  

Fekál a prázdnota ...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.