Kája, super frája, a čtyřnozí kamarádi

čtvrtek 22. ledna 2015 ·

Nejhustější třeťák, jakého svět neviděl, je konečně zase tady!

Bystrý a osobitý Kája je zábavný vypravěč, kterého si snadno oblíbí děti, které ještě nedozrály pro Malého poseroutku. 

Ve třetím dílu popisuje svoje zážitky s domácími mazlíčky a zjišťuje, že nic není tak růžové, jak se zdá. Starat se totiž o zvířátko každý den je pěkná makačka.


Tuhle mě popadla touha starat se přes víkend o našeho třídního křečka Kadínka.

Ani si neumíte představit, co všechno jsem kvůli tomu vytrpěl! 


Nejdřív jsem mámě slíbil, že se celej tejden budu sám starat o našeho psa Vajgla. Pak jsem se musel vypořádat s faktem, že děsivá Patricie Čeňková si chce Kadínka také půjčit. Lhát se nemá. Lidé by nikdy, za žádných okolností, neměli lhát. Ledaže si přejí vzít domů třídního mazlíčka a nechtějí, aby jim kvůli tomu někdo rozsápal obličej.


Pro Kadínka jsem byl ochoten udělat cokoliv! Ale to jsem ještě netušil, do čeho se pouštím.


Doporučená cena 169 Kč. Knihu se slevou přímo od vydavatele zakoupíte na
www.albatrosmedia.cz.


Ukázky stran:0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.