Hledají se učitelé vzdělávacího portálu eKabinet.cz

středa 14. ledna 2015 ·

Společnost EDULOGY, působící v oblasti elektronického vzdělávání, tvorby digitálního vzdělávacího obsahu a e-learningových technologií pro mateřské, základní a střední školy, hledá do týmu vzdělávacího portálu eKabinet.cz učitele s praxí pro tyto pozice Učitel vzdělávacího portálu eKabinet.cz se zaměřením na přírodní vědy a Učitel vzdělávacího portálu eKabinet.cz se zaměřením na anglický jazyk.

Náplň práce

 • realizace vzdělávacích projektů při zavádění digitálního obsahu a moderních vzdělávacích technologií do škol všech úrovní
 • podílení se na tvorbě nového digitálního obsahu
 • realizace školení a workshopů se zaměřením na moderní metody výuky, digitální vzdělávací obsah a technologie pro učitele a budoucí učitele
 • komunikace a úzká spolupráce s učiteli a školami

Požadavky

 • VŠ vzdělání pedagogického zaměření, aprobace přírodopis a biologie, chemie, fyzika nebo matematika, anglický jazyk
 • praxe na 2. stupni ZŠ nebo gymnáziu alespoň 3 roky v průběhu posledních 5 let
 • znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
 • znalost práce s ICT (počítače, interaktivní tabule, tablety, digitální obsah, výukové aplikace a další)
 • proaktivní zájem o využívání moderních vzdělávacích technologií a metod ve výuce
 • zkušenost s tvorbou a využíváním digitálních učebních materiálů (DUM)
 • znalost aktuální problematiky ve vzdělávání, RVP, ŠVP, učebnice atd.
 • dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti
 • aktivní zkušenost z oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků výhodou
 • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

 • zajímavou práci v oblasti vzdělávání s velkým potenciálem (digitální obsah, vzdělávací technologie a aplikace)
 • stálý kontakt se školským prostředím - školami a učiteli z celé ČR
 • mladý a dynamický pracovní kolektiv
 • prostor pro seberealizaci
 • plný i částečný pracovní úvazek
 • platové podmínky dle dohody
 • nástup možný ihned
 • místo výkonu práce Praha 4

Svůj životopis s motivačním dopisem, fotografií a ukázkami svých digitálních učebních materiálů, které používáte nebo jste používali při výuce, nám prosím zašlete e-mailem na kariera@edulogy.cz. V předmětu prosím uveďte, o kterou pozici (Učitel vzdělávacího portálu eKabinet.cz se zaměřením na přírodní vědy nebo Učitel vzdělávacího portálu eKabinet.cz se zaměřením na anglický jazyk) se ucházíte.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Pro více informací volejte na 212 242 963.

Kontakt

EDULOGY, s.r.o.
Tetris Office Building
Budějovická 1550/15a
140 00 Praha 4
tel.: 212 242 963
e-mail: kariera@edulogy.cz
www.ekabinet.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.