E-kniha pro vás: Jan Michalík: Metodický průvodce rodiče dítěte se zdravotním postižením (nejen) na základní škole

úterý 6. ledna 2015 ·

Publikace je, v souladu se svým názvem, připravena jako rádce a pomocník rodičů dětí se zdravotním postižením (a případně se zdravotním znevýhodněním), které jsou vzdělávány (zejména) na základních školách.


Vydavatel publikace (ke stažení ve formátu PDF), občanské sdružení EdA z Ústí nad Labem v letech 2010 – 2012, ji vydal jako jeden z výstupů projektu podpořeného Evropským sociálním fondem pod názvem „Inkluzívně pedagogická kooperace - Centra integrované podpory“ – reg. č. CZ.1.07/1.2.00/14.0004.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.