4. 12.: Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma Jakou roli mají hrát zřizovatelé v řízení kvality škol?

pátek 28. listopadu 2014 ·

Zveme vás na prosincový Kulatý stůl SKAV a EDUin, kde se bude diskutovat téma: Jakou roli mají hrát zřizovatelé v řízení kvality školy? Akce proběhne 4. prosince 2014 v aule ZŠ Vodičkova v Praze 1. Partnerem kulatého stolu je Agentura pro sociální začleňování.


Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

 • Jaké by mělo být rozložení pravomocí na ose ministerstvo, zřizovatel, ředitel?
 • Jakou roli mají hrát zřizovatelé v metodickém vedení škol?
 • Jaké mají pole působnosti ve financování škol?
 • Nakolik mají vstupovat do oblasti evaluace škol?
 • Nakolik mohou nastavovat podmínky pro rovné příležitosti ve vzdělávání?
 • Mají mít obce například svoje vlastní strategie rozvoje vzdělávání?
Pozvaní panelisté:
 • Filip Kuchař (vedoucí odboru školství, Městská část Praha 7)
 • Vít Lesák (metodik oddělení lokálních koncepcí, Agentura pro sociální začleňování)
 • Světlana Sojková (bývalá vedoucí odboru školství, Městský úřad Sokolov)
 • Vít Šnajdr (ředitel ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora)
 • Kamil Ubr (vedoucí odboru školství, mládeže a sportu, Krajský úřad Kraje Vysočina)
Moderuje:
 • Bob Kartous, EDUin

Pozvánka ke stažení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.