20. 11.: Kulatý stůl SKAV a EDUin: Co máme očekávat od Národní rady pro vzdělávání

pátek 14. listopadu 2014 ·

Zveme na listopadový Kulatý stůl SKAV a EDUin, který se bude zabývat tématem: Co máme očekávat od Národní rady pro vzdělávání? Debata proběhne 20. listopadu 2014 od 10 do 12,30 hodin v aule ZŠ Vodičkova, Praha 1.


Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

 • Proč potřebujeme Národní radu pro vzdělávání?
 • Co by takový orgán měl řešit?
 • Jaký bude mít reálný vliv a za jakých podmínek?
 • Jak může ovlivnit kvalitu vzdělávání?
 • Jak by mělo vypadat složení rady a jak budou její členové vybíráni?
 • Kdo by měl takové radě předsedat? Proč?

Debaty se zúčastní:
 • Jiří Kulich, Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER,
 • Miloš Rathouský, Svaz průmyslu a dopravy ČR,
 • Karel Rýdl, Univerzita Pardubice,
 • Zdeněk Slejška, EDUin, o. p. s.,
 • Arnošt Veselý, Univerzita Karlova v Praze, Fakulta sociálních věd.
Moderuje:

 • Tomáš Feřtek, EDUin.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.