Petr Novotný, Roman Švaříček: Nemíchejme politiky, výzkumníky a praktiky: rozhovor s Lejfem Moosem

středa 1. října 2014 ·

Prof. Lejf Moos je profesorem pedagogiky na Katedře pedagogiky Aarhuské university v Kodani. Rozhovor z listopadu 2012 vznikl při příležitosti série jeho přednášek na Ústavu pedagogických věd Filosofické fakulty Masarykovy univerzity. Hlavním tématem je vedení školy.


Přinášíme rozhovor zveřejněný v Studia paedagogica, roč. 18, č. 1, rok 2013.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.