16. 10.: Kulatý stůl SKAV a EDUin: Nakolik můžou rodiče ovlivnit kvalitu školy?

středa 8. října 2014 ·

Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma Nakolik můžou rodiče ovlivnit kvalitu školy? se koná v Základní škole Praha 1, Vodičkova 22, 16. října od 10 hodin.

Svou účast na kulatém stole přislíbili:

  • PhDr. Ondřej Andrys, MAE (náměstek ústředního školního inspektora)
  • Mgr. Magdaléna Marešová (Pedagogická fakulta TUL, Liberec)
  • Mgr. Jindřich Monček (ředitel ZŠ Jedna radost; Člověk v tísni, o.p.s.)
  • Mgr. František Tomášek (zástupce Asociace ředitelů ZŠ ČR)
  • Milada Tomková (zástupce rodičů a předsedkyně školské rady, ZŠ Mikoláše Alše Praha-Suchdol)

Moderuje: Mgr. Bohumil Kartous, Ph.D., EDUin

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.