5.–14. 9.: Pionýr Open – Festival otevřených kluboven a akcí

pondělí 1. září 2014 ·

Dveře pionýrských kluboven jsou opět otevřené – přijďte se podívat! 200 akcí pro veřejnost!


Na začátku školního roku mnoho rodičů hledá, kde mohou jejich děti kvalitně trávit volný čas. Jako odpověď připravil Pionýr festival otevřených kluboven – Pionýr Open. Jeho cílem je během deseti dní ukázat dětem i rodičům, co všechno mohou v pionýrských oddílech a klubech najít. Vybere si opravdu každý, od předškoláků až po teenagery.

Na více než stovce míst celé republiky budou k dispozici ukázky činnosti pro děti a mladé lidi, kterých se může zdarma zúčastnit každý. Jedná se například o dny otevřených dveří pionýrských kluboven, nebo akce pro veřejnost jako např. pohádková odpoledne, sportovní utkání, ukázky deskových her či lanových aktivit. Úplný přehled včetně míst a časů konání najdete na www.pionyr.cz.

Využijte i vy možnost poznat pionýry zblízka.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.