SICI: Bratislavské memorandum o inspekci a inovacích

čtvrtek 14. srpna 2014 ·

SICI (Stálá mezinárodní konference inspektorátů) zveřejnila na svých webových stránkách "The Bratislava Memorandum on Inspection and Innovation". Tento dokument je jedním z výsledků více než dvouletých debat a jednání členů SICI na téma inovace a inspekce. V Memorandu je mimo jiné představeno deset návrhů, které by měly přispět vzdělávací politice i praxi.


Zároveň upozorňujeme na novou publikaci SICI s názvem "Supporting school improvement: the role of inspectorates across Europe". Elektronická verze dokumentu je publikována na webu SICI (zde).

SICI - Bratislavské memorandum (698kB PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.