Přečtěte si: Na školství skončí náměstek Fryč, přijde lidovec Fidrmuc

neděle 17. srpna 2014 ·

Na ministerstvu školství se schyluje k výměně náměstků. Podle několika zdrojů serveru Lidovky.cz brzy vystřídá náměstka pro vzdělávání Jindřicha Fryče stranický expert Jaroslav Fidrmuc (KDU-ČSL), jenž byl mezi adepty i při lednovém sestavování týmu ministra Marcela Chládka (ČSSD). Výměna zřejmě souvisí s dřívějšími koaličními dohodami.


Z článku Martina Rychlíka v Lidovky.cz vybíráme:

"Jsem rád, že si ministr Chládek vybral Jaroslava Fidrmuce. Znám jej, je to skutečný odborník, dlouholetý ředitel gymnázia a specialista na tvorbu studijních programů, na nichž pracoval jak pro ministerstvo, tak v rámci evropských fondů," řekl LN Bělobrádek, podle nějž je pro KDU-ČSL vzdělávání prioritou. "Stáli jsme o to mít na ministerstvu školství svého odborníka. Posílí se tím i spolupráce mého úřadu a MŠMT," dodal šéf lidovců.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.