Nakupte se slevou až 25 % a získejte fakt hustej dárek

pondělí 11. srpna 2014 ·
Jestli to je tak, že když je člověku devět, má nudný narozky, 
a ještě pak musí dělat víc domácích prací, tak ani nechci bejt o rok starší!" 

U nás se nudy ani domácích prací bát nemusíte. My pro vás máme narozeninové překvapení za každý nákup. Všichni zákazníci, kteří do konce srpna nakoupí knihy v e-shopu Albatrosmedia.cz, mohou hrát o hustej dárek. Nakupte u nás a s číslem objednávky přejděte na Kájovu speciální narozeninovou stránku

Bystrý a osobitý Kája je zábavný vypravěč, kterého si snadno oblíbíte vy i vaše děti, které ještě nedozrály pro Malého poseroutku. Více o Kájovi se dočtete v jeho první knize Kája, super frája - Narozeninové překvapení

Celý srpen objednávejte na Albatrosmedia.cz tuto novinku i další knihy nakladatelství CPress se slevou 25 %.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
11. srpna 2014 v 16:28  

Super frája rozdá fakt hustej dárek kdekomu.
Věčné dilema. Jestli se mají vzdělávací a výchovné instituce spíš podbídnout dětem pro větší účinek svého činění, nebo jestli mají ty děti spíš aktivně kultivovat.
A tak, pokud Vaše dítě ještě nedozrálo pro Malého poseroutku, zkuste jej dosrat Malým pičusíkem.

Nicka Pytlik řekl(a)...
11. srpna 2014 v 16:28  

Pardon... zkuste jej dostat... samozřejmě.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.