111 nápadů pro celý školní rok

úterý 29. července 2014 ·

Nápadník aktivit, her a rad od prvního školního dne až po předání vysvědčení

Jste začínající pedagog nebo vám docházejí nápady? Hledáte inspiraci pro výuku? Chcete své hodiny zpestřit, obohatit, motivovat děti hravou formou? Potřebujete si vytvořit z rodičů a žáků partnery? A při práci se i dobře bavit?

Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ANO, je tato kniha určená právě vám. Autorky – zkušené pedagožky – totiž tvrdí, že začátky jsou jednoduché… pokud znáte ty správné triky.

V této knize najdete 111 nápadů pro:
  • první školní den
  • posílení třídního i školního kolektivu
  • nejrůznější učební podněty
  • individuální př ístup k žákům
  • prezentaci a ocenění pracovních výsledků
  • plánování a rozdělení školního roku
  • vytvoření rituálů během školního dne i celého roku
Pro první třídy i vyšší ročníky 1. stupně základních škol včetně tříd se sloučenými ročníky. Určeno začínajícím i zkušeným pedagogům 1. stupně základních škol, vychovatelům ve školních družinách a lektorům/animátorům volnočasových aktivit. 

Doporučená cena 269 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.
Ukázky stran:


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.