Prázdniny na České škole

pátek 27. června 2014 ·

Redakce České školy si jako většina učitelů a pedagogických časopisů v následujících dvou prázdninových měsících dopřeje po školním roce plném diskusí o budoucnosti vzdělávání u nás trochu odpočinku.

Nových článku budeme zveřejňovat jako o minulých prázdninách zhruba polovinu oproti běžnému provozu, zároveň chceme kromě nezbytné údržby našich systémů dokončit i nový vzhled České školy a spustit nové funkce našeho i partnerských webu. Uvítáme proto i vaše podněty a uvítáme i nové autory. V novém školním roce se zaměříme více na výukové aplikace a podporu škol při zavádění nových technologií. A určitě budeme sledovat vývoj na ministerstvu školství a osud Strategie 2020 a Strategie digitálního vzdělávání...

DĚKUJEME ZA VÁŠ CELOROČNÍ ČTENÁŘSKÝ ZÁJEM A PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ, KLIDNÉ A PŘEDEVŠÍM OSVĚŽUJÍCÍ PRÁZDNINY!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.