20. 6.: Veřejné projednání Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání

pondělí 9. června 2014 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy oznamuje, že veřejné projednání návrhu Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání (OP VVV) a Vyhodnocení jeho vlivů na životní prostředí a veřejné zdraví dle zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí se bude konat dne 20. června 2014 ve 13 hodin v budově MŠMT, Karmelitská 7, Praha 1, místnost C 81.

Dokumenty jsou zveřejněny na internetových stránkách MŠMT http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/sea a v tištěné podobě jsou uloženy k nahlédnutí po předchozím potvrzení v po a pá, 9:00–11:00 na sekretariátu odboru přípravy OP VVV MŠMT, Sámova 3, Praha 10 (kontaktní osoba Alena Lavičková, tel.: +420 246 088 262).

Do dokumentů lze rovněž nahlédnout v Informačním systému SEA na internetových stránkách http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/SEA_MZP168K.

Pozvánku na veřejné projednání najdete zde: Pozvanka.doc (375kB DOC).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.