Jaroslav Dušek: O výchově a dnešním systému

čtvrtek 15. května 2014 ·

„Systém vychází z předpokladu, že lidé jsou v zásadě špatní, že oni by chtěli dělat nepravosti a je potřeba jim zabránit tou kontrolou. Čím jsem starší, tak cítím, že je to nesmysl, že to je premisa toho systému“, říká Jaroslav Dušek.2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
15. května 2014 v 1:22  

Lidi se v zásadě dělí na dvě skupiny.
To jest na ty, kteří mi nějaké svinstvo provedli, a pak na ty, kteří tak teprve učiní.

krtek řekl(a)...
15. května 2014 v 5:33  

Lidé jsou různé, povětšinou blbé. Nás chytrých je málo. Většinou jsem sám.
Ale kdo to řekl první, kdo si to první pomyslil, to nevím.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.