3. 4.: Je škola budoucnost vzdělávání? - přednáška vrcholící nespoutanou besedou

čtvrtek 27. března 2014 ·

Šikovných lidí ve vzdělávacích institucích a iniciativách máme na Tišnovsku hodně. Dejme hlavy dohromady!

Přednáška se koná ve čtvrtek 3. dubna 2014 v 18.30 hod. v učebně gymnázia Tišnov.

Hlavní přednášející - Ondřej Šteffl - ředitel SCIO

Kvalifikovaní diskutéři - odborná veřejnost

Několik motivačních videí k problematice

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.