VŠCHT vyhlašuje soutěž ChemQuest

pondělí 6. ledna 2014 ·

VŠCHT Praha ve spolupráci s Národním centrem pro mladé chemiky vyhlašuje pro žáky základních a středních mimopražských škol 2. ročník a pro žáky pražských střední škol 1. ročník přírodovědné soutěže CHEMQUEST!


Úkolem žáků je ve dvou- až tříčlenných týmech navrhnout a zrealizovat atraktivní experiment na téma:

  • ZŠ: "Chemie v drogerii"
  • SŠ: "Reakce kyselin a zásad"

Přihlášky se přijímají do 28. 2. 2014

Informace pro mimopražské zájemce:

  • Harmonogram a leták soutěže zde
  • Více informací a podmínky soutěže zde
  • Často kladené dotazy zde

Informace pro pražské zájemce:

  • Harmonogram a leták soutěže zde
  • Více informací a podmínky soutěže zde
  • Často kladené dotazy zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.