Výroční zprávy o stavu a rozvoji vzdělávání v České republice

pondělí 23. prosince 2013 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zpracovává, předkládá a zveřejňuje v souladu s § 10 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), Výroční zprávu o stavu a rozvoji vzdělávací soustavy. Výroční zprávy do roku 2011 byly zpracovávány vždy samostatně, počínaje letošním rokem došlo v rámci optimalizace ke sloučení Výroční zprávy o stavu a rozvoji vzdělávací soustavy a Výroční zprávy o stavu vysokého školství pod jeden dokument, Výroční zprávu o stavu a rozvoji vzdělávání.
1 komentářů:

alba.projektor řekl(a)...
25. prosince 2013 v 20:06  

Přeju všem, aby pochopili, že výchova a vzdělání dětí jsou nad zlato.

Dětem pak, a to všem bez rozdílu, přeju hodně lásky, protože bez ní není dobré výchovy. Nejvíc ovšem váží láska rodičovská - ale ta pravá, ne ta opičí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.