NIDV: K písmu Comenia Script proškoleno 700 učitelek 1. stupně ZŠ

pátek 27. září 2013 ·

V rámci plnění rezortního úkolu Podpora čtenářské gramotnosti realizuje NIDV také školení k používání písma Comenia Script, které bylo zahájeno již v březnu 2013, a to proškolením a certifikací 15 lektorek.


Poté bylo realizováno od května do června 2013 celkem 14 vzdělávacích programů, které finančně podpořilo MŠMT, následovalo 20 nepodpořených programů v jednotlivých krajích. Další semináře jsou nabízeny pro rok 2013/2014. 27. srpna se uskutečnil vzdělávací program pro české učitele působící na zahraničních školách, kterého se zúčastnilo 13 zájemců. Certifikační vzdělávání k písmu Comenia Script asolvovalo cca 700 účastníků z 541 škol. V roce 2010 - 2012 prošlo pilotáží tohoto vzdělávání 33 škol z celé ČR.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.