21. 6.: Prezentace Vzděláváme pro budoucnost

pondělí 17. června 2013 ·
Vzděláváme pro budoucnost

Celosvětová Microsoft iniciativa na podporu vzdělávání žáků a studentů pro 21. století 
s využitím dotykových zařízení s výukovým obsahem.


Dobrý den,

v návaznosti na naše oznámení bychom Vás rádi pozvali na představení inovativní třídy pro 21. století.
Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti školství z celého světa potvrzují, že největší význam používaní ICT ve výuce je: možnost personalizace vzdělavaní, učení se mimo školu kdekoliv a kdykoliv, rostoucí počet digitálních výukových materiálů a rozvoj schopností pro 21.století.


Rádi bychom Vás pozvali na prezentaci, která proběhne
21. června 2013 od 10 h do 12:30 h v prostorách společnosti Microsoft.


Můžete se těšit na program: 

  9.45 - 10.00  Registrace – prostory společnosti Microsoft, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4

10.00 - 10.45 ( "Vedeme školu 21.století")
  • Budoucnost ICT ve školství
  • Jak úspešne zavádět výuku 1:1
  • Cíle vzdělávaní : znalosti a schopnosti pro 21.století
11.00 - 12.30 ( "Učíme v tříde budoucnosti")
  • Učitelé představí výuku různých předmětů s využítím dotykových zařízení
  • Využítí cloudů pro školu a prácu učitelů a žáků

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.