Doporučené učebnice pro výuku dětí a žáků-cizinců od předškolního věku po základní a střední školy.

čtvrtek 18. dubna 2013 ·

MŠMT zpracovalo abecední seznam doporučených učebnic a dalších materiálů pro výuku pro výuku žáků-cizinců s krátkými anotacemi, které jsou uvedeny pouze tehdy, mají-li upozornit na nějaký zajímavý či důležitý aspekt učebnice nebo materiálu. Úroveň podle Společného evropského referenčního rámce (SERR) je uvedena tehdy, když ji sám autor definuje.1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. dubna 2013 v 18:00  

Seznam zajímavý a určitě přínosný. Mně byale pomohlo, kdybych měl ke 3 cizincům mongolské národnosti někoho k ruce. Ve 2. pololetí 7. ročníku mám co dělat s českými žáky. Seznamy knih, metodické pokyny z MŠMT...atd... jsou dobré, ale kdyby s těmi mými cizinci seděl kdokoli a četl a vysvětloval, možná by to bylo užitečnější. Možná je chyba ve mně, ale 3 cizinci a několik Čechů, pro které je čeština tak trochu cizí jazyk, to už je moc.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.