Do 5. dubna mohou školy zasílat návrhy na své Evropské dny – zapojte se také!

úterý 2. dubna 2013 ·

Dům zahraničních služeb vyhlašuje soutěž „Evropa otevřená všem, škola otevřená všem". Soutěž je určena mateřským, základním a středním školám v České republice.


Hlavním úkolem soutěže je sestavení návrhu programu „Evropského dne - Evropa otevřená všem, škola otevřená všem", který umožní žákům i hostům seznámit se s Evropou kreativním způsobem. Program Evropského dne může škola naplánovat zcela dle svých představ jako jeden celoškolní projektový den.

Návrhy na program Evropského dne lze zaslat e-mailem do 5. dubna 2013. Vítězné školy budou oceněny finanční a organizační podporou Evropských dnů, které proběhnou 9. května - 27. června 2013.

Všechny potřebné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.evropanasimaocima.cz.

Leták ke stažení ZDE.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.