William Heuisler: Jak vlaky standardizovaly čas ve Spojených státech?

pondělí 11. března 2013 ·

Pokud žijete ve Spojených státech, můžete žít v Eastern Standard Time Zone nebo v Mountain Standard Time nebo do některého z dalších standardizovaných časových pásem. Ale tyto časové zóny nebyly vždy. Ve skutečnosti je přinesl docela nedávný vývoj. William Heuisler vysvětluje v animaci Flaming Medusa Studios Inc zveřejněné v sérii TEDEd historii časových pásem a to, jak vlaky vše změnily.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.