Jom ha-šoa 2013 - 70. výročí povstání ve varšavském ghettu - soutěž pro školy

středa 20. března 2013 ·

Pedagogové, žáci a studenti základních a středních škol, přihlaste svůj projekt na téma Aktivní odpor vůči bezprácí do letošního prvního ročníku soutěže k Jom ha-šoa. Nejlepší práce budou vystaveny na náměstí Míru v Praze během veřejného čtení jmen obětí holocaustu Jom ha-šoa - Den připomínání obětí holocaustu. Uzávěrka je 5. dubna 2013.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.