Dotazník pro vyučující ICT: Cloud computing a jeho využití na základní škole

neděle 10. března 2013 ·

Data budou využita při zpracování praktické části diplomové práce Kateřiny Moučkové, studentky FPE ZČU, na téma Cloud computing a jeho využití na základní škole.

Sběr dat probíhá naprosto anonymně. Prosíme o pečlivé a pravdivé vyplnění. Doba pro vyplnění by neměla přesáhnout 10 minut. Sběr dat probíhá do 13. března 2013.

Máte-li zájem se seznámit s výsledky, pošlete e-mail na adresu: katka@civ.zcu.cz.2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
10. března 2013 v 18:39  

Zveřejníte zde i výsledky alepsoň z tohoto dotazníku?

Janek Wagner řekl(a)...
10. března 2013 v 19:07  

Určitě!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.