Wideo,co: jednoduchý online editor animací

čtvrtek 14. února 2013 ·

Wideo.co je online platforma pro animaci, která umožňuje vytvářet, upravovat a sdílet videa zdarma.

Editor Wideo, vytvořený pomocí Adobe Flash, umožňuje velmi rychlý návrh animace: můžete zvolit (nebo i nahrát) obrázky, písma, animace a videa, které chcete použít v animaci, vytvářet jednotlivé scény či animace, a vytvořená videa sdílet.

Jednoduchý editor

Vytvořenou animaci můžeme vložit i do webové stránky.
Podívejte se i na infografiku o projektu.


3 komentářů:

Leo K řekl(a)...
14. února 2013 v 16:56  

Už před zhruba deseti lety jsem vyjednal s firmou Selteco, poskytnutí její nulté verze editoru flashových souborů Selteco Flash Designer pro edukativní účely zdarma. Ještě pořád je fumkční odkaz na stránkách http://www.veskole.cz/software/. Částečně přeložený do češtiny je zde: http://www.kyslinger.info/fd.exe - výsledkem je soubor exportovatelný (v rámci programu) do flashového souboru swf například: http://www.kyslinger.info/geodef4.swf nebo s použitím mimoprogramových prostředku převedený do spustitelného souboru (tedy s vestavěným přehrávačem) např. http://www.kyslinger.info/ss.exe
Soubor fd.exe není nutné instalovat, dá se spouštět i na flashce a tvorba pomocí vektorů vkládaných bitmap atd je tak jednoduchá, že to zvládnou i děti.

Unknown řekl(a)...
1. listopadu 2014 v 13:31  

jak se to video dá uložit do počítače??

Janek Wagner řekl(a)...
1. listopadu 2014 v 19:00  

Uložení do počítače se u tohoto typu služeb snad ani neočekává.Je tu export na YouTube.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.