Jak změříte svůj život

pondělí 25. února 2013 ·

Poznejte, co je ve vašem životě nejdůležitější! 

Jste si jistí, že budete ve své profesi úspěšní a spokojení? Že budete šťastní ve svých vztazích s partnerem, dětmi, rodinou i blízkými přáteli? Autoři této knihy nabízejí způsob, jak lze pomocí různých teorií fungujících v obchodní sféře objasnit události v soukromých životech. A také jak můžete díky těmto poznatkům své životy zlepšit.


Co se v knize například dozvíte?

  • Místo honby za penězi raději hledejte práci, která vás bude bavit a naučíte se v ní něco nového.
  • Zkoumejte možnosti svého kariérního růstu a současně si ponechejte volný prostor pro život. 
  • Buďte sami k sobě upřímní, ačkoli se to může zdát těžké. 
  • Udělejte si čas na rodinu a přátele. Pokud o tyto vztahy nebudete pečovat, nezůstane vám nikdo, kdo vás podpoří, až to budete potřebovat. 
  • Někdy musíte potlačit vlastní touhy a pomáhat těm, na nichž vám záleží. 
  • Buďte nablízku svým dětem ve chvílích, kdy se potýkají s výzvami. Pomůžete jim tak utvářet jejich priority. 
  • Rozhodněte se, co je pro vás důležité. A už navždy se toho držte.
Přistupte k této knize jako k návodu pro vaši budoucnost. Situace, o kterých se zde dočtete, vám pomohou porozumět důležitým rozhodnutím, jež přinášejí štěstí a úspěch do vašeho života.

Ukázky stran:

Vydalo BizBooks, doporučená cena 249 Kč

Knihu s 20% slevou zakoupíte pouze do 27. 2. 2013 v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.