E-kniha pro vás: Matematické vzdělávání v Evropě: společná úskalí a politiky jednotlivých zemí

středa 13. února 2013 ·

Studie Eurydice ukazuje zásadní prvky politik a postupů, které formují výuku matematiky v evropských vzdělávacích systémech. Zaměřuje se na kurikulární reformy v oblasti matematiky, metody učení a hodnocení, ale i vzdělávání učitelů.


3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 0:16  

...vždycky jsem si udělal čárku, kdykoliv se vyskytlo jméno Hejny.

Ani jednou, přátelé!Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 1:08  

'Jen hlupak se vyjadruje k necemu, co nezna'
http://bit.ly/12dd1JF
12. února 2013 18:44
Zaznamenal Sedych

obyčejná učitelka řekl(a)...
13. února 2013 v 12:13  

Nemusí se vyskytovat jméno, stačí vlastnosti metody: problémově orientované učení,badatelské postupy a kontextualizace,(posílení podpory) těch metod,
které žáky podněcují k aktivnímu přístupu k výuce a ke kritickému myšlení.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.