Soutěž Microsoft Office Arena 2013

pondělí 14. ledna 2013 ·

Jste lepší než tisíce soupeřů z jiných škol? Zapojte se do druhého ročníku soutěže odborných znalostí a využívání aplikací Microsoft Office!

Cílem soutěže je porovnat a zhodnotit znalosti žáků základních a středních škol všech krajů České republiky při práci se s aplikacemi Microsoft Office. Účastníci budou dokazovat nejen svou technickou znalost, ale zároveň musí zvládnout neméně důležitou část soutěže: prezentační a komunikačních dovednosti.

Nejlepší soutěžící získají hodnotné ceny od společnosti Microsoft a jeho partnerů.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol 2. stupně a odpovídajících tříd víceletých gymnázií i studenti středních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií. Soutěž je dobrovolná a určená jednotlivcům. Podle zvolené kategorie bude upravena náročnost úkolů soutěže. Účastníci budou dokazovat nejen svou technickou zdatnost práce s aplikacemi Microsoft Office i prezentační a komunikační dovednosti obhajobu své soutěžní práce.

Kategorie A

  • je určena žákům 2. stupně základních škol
  • a žákům odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Kategorie B

  • je určena žákům středních škol
  • a žákům odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Na webových stránkách soutěže www.soutez-arena.cz naleznete všechny potřebné informace a postup pro registraci. Zaregistrujte prosím vaši školu a sdělte svým žákům kód školy, který po úspěšné registraci obdržíte. Na základě něj se budou moci zapojit do boje o zajímavé ceny (notebook, mobilní telefon, herní konzole Xbox, software, atd.).

Před přihlášením do soutěže si vytvořte účet Microsoft na adrese www.skydrive.cz. Budete jej při registraci školy potřebovat. Návody na registraci a vytvoření účtu Microsoft naleznete na webových stránkách soutěže www.soutez-arena.cz/microsoftid.aspx.

Budete-li chtít přihlásit vaše žáky/studenty v rámci výuky hromadně v hodinách, zašlete nám prosím na adresu soutezarena@microsoft.cz po registraci vaší školy, IP adresu, kterou používá vaše škola pro přístup k internetu. Na základě IP adresy nastavíme vyšší limit pro možnost registrace účtů Microsoft, neboť standardně je povoleno vytvořit pouze 5 účtů z jedné adresy. IP adresu školy můžete zjistit např. zde: www.mojeip.cz.

V neposlední řadě by neměl uniknout vaší pozornosti ani facebookový profil soutěže na adrese www.facebook.com/officearena, kde naleznete nejaktuálnější informace z průběhu soutěže a doprovodné akce.

Pravidla soutěže v PDF

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.