RealtimeBoard.com: editor online prezentací

pondělí 14. ledna 2013 ·

Online editor prezentací Prezi je oblíben i mezi učiteli, stejně jako celá řada dalších online řešení. Není divu, že se objevují další podobné projekty, které nabízejí kromě tvorby prezentací i možnosti spolupráce a také datové úložiště.


RealtimeBoard.com je podobně jako online editor prezentací Prezi vyvinutý ruským týmem s pomocí Adobe Flash. Pro tvorbu v prohlížeči i pro prohlížení tedy vyžaduje Adobe Flash plug-in, který je stále standardem na většině platforem. Do služby se můžete přihlásit pomocí účtu Facebook nebo Účtu Google. Kromě možnost online spolupráce na tvorbě prezentací, která je stále častěji nabízenou součástí cloudových řešení je třeba ještě zmínit možnost nahrávání obrázků do prezentací přímo z úložiště Disk Google. Aplikace je k dispozici i v Internetovém obchodu Chrome.

Podívejte se na ukázkovou prezentaci v ruštině, která ukazuje možnosti této služby:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.