Hlavní směry strategie vzdělávací politiky do roku 2020 (aktualizováno)

středa 16. ledna 2013 ·

Vstupní materiál do veřejné konzultace k přípravě Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020.


Materiál ke stažení ve formátu PDFPoznámka redakce: MŠMT nám zaslalo materiál opravený na základě upozornění čtenáře České školy.

4 komentářů:

Der brave Soldat řekl(a)...
16. ledna 2013 v 7:06  

Todlecto psal někdo mooc učenej, to se hnedle pozná. Ale vono furt platí, že dyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej. A na ministerstvu se mušelo něco podobnýho přihodit, protože jináč by nemohli v hlavních zamyšlenejch vopatřeních napsat todlencto:
Monitorovat mimoškolní vzdělávání a nevytvářet podmínky pro synergie zdrojů mimoškolního vzdělávání (zejména včetně médií a sociálních sítí) tak, aby napomáhaly a podporovaly dosažení cílů školního vzdělávání.
Tomuhle zkrátka prostej člověk neporozumí, tak možná ještě pan vachmajstr. Jak řikám - psali to moc študovaný lidi, kerý chtěj, aby se zvýšila důvěra vobčana ve stát a jeho inštituce, což prej začíná už ve škole. Maj pravdu, ale sami asi chodili spíš do tej pomocnej.

Anonymní řekl(a)...
16. ledna 2013 v 8:57  

To máš z toho, Pavle, že to čteš...

Anonymní řekl(a)...
16. ledna 2013 v 16:18  

"(2) Žáci s problémy v základních dovednostech: V roce 2020 by podíl 15letých žáků, kteří
mají problémy se čtením, matematikou a přírodními vědami, měl být nižší než 15 %."

Tak na splnění tohoto cíle by se muselo celé naše školství zbourat a postavit nové, tam učit jinak a jiné děti. Jinak si to neumím představit. Z dnešních 70 % snížit na 15... ne, nelze.

Janek Wagner řekl(a)...
16. ledna 2013 v 16:24  

MŠMT nám zaslalo materiál opravený na základě upozornění čtenáře České školy. Děkujeme!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.