Adobe Photoshop CS6: Oficiální výukový kurz

středa 5. prosince 2012 ·

Nejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat v Adobe Photoshopu CS6

Oficiální výukový kurz pro Adobe Photoshop CS6 obsahuje 14 výukových lekcí, v nichž se naučíte vše od základů ovládání a práce s výběry až po použití nových inteligentních nástrojů, editaci videa a profesionální úpravy fotografií. Kniha poskytuje množství praktických tipů a technik, které vám umožní produktivnější práci s Photoshopem. V jednotlivých lekcích získáte praktické dovednosti, díky nimž bude zpracování vašich vlastních obrázků hračka.

V této knize se mimo jiné naučíte:

  • Přesně a rychle pracovat s výběry, vrstvami, kanály a maskami
  • Používat nové inteligentní funkce Photoshopu CS6
  • Kreslit obrazy jako na plátně s nástrojem míchací štětec
  • Vytvářet bezchybné HDR a panoramatické fotografie
  • Používat cesty a další postupy vektorového kreslení
  • Manipulovat s 3D objekty a textem, převádět grafi ku na 3D tvary
  • Spravovat barvy a připravit soubory k tisku … prostě vše, co potřebujete k profesionálnímu zpracování svých fotografi í a tvorbě grafiky.
Ukázky stran:

Vydal Computer Press, doporučená cena 690 Kč

Knihu s 25% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz pouze do 31. 12. 2012.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.